BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8772363
nr 877 2363
Takarmatur
40-tal, höjd: 60
Kondition: slitage, skador, prismor saknas
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:13:50
23/2 00:58:58
23/2 01:16:20